Firma MBurszNet powstała w 2009 jako dodatkową działalność, która z czasem przerodziła się w większe przedsięwzięcie. Początkowo zajmowaliśmy się głównie serwisem komputerów i obsługą informatyczną firm, szkół oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Od samego początku naszej działalności tworzyliśmy strony internetowe dla naszych Klientów a w 2013 roku do firmy dołączył Michał, który wniósł kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i znacząco poszerzył portfolio wykonanych stron. Firma ciągle inwestuje w zdobywanie wiedzy przez naszych pracowników oraz w najnowsze rozwiązania sprzętowe.

Działamy głównie na terenie Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Jastrzębia-Zdroju oraz Żor, ale w naszym portfolio mamy Klienów z całego kraju. Oferujemy usługi na miejscu u klienta, jak również w naszym serwisie.

marcin 2

Marcin Burszczyk

Na co dzień administruję kilkoma sieciami urzędowymi i firmowymi, pod swoją stałą opieką mam kilkanaście serwerów i ponad 500 komputerów.

Więcej...

1 DSC 5396 sGrzegorz Burszczyk

Kilkuletnie doświadczenie jako serwisant sprzętu komputerowego, sieci informatycznych oraz systemów monitoringu wizyjnego.

Więcej...

DSC 8850

Katarzyna Burszczyk

Na co dzień opiekuje się naszym sekretariatem.

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych ( freelancer )

 

Tester Zabezpieczeń