Firma MBurszNet powstała w 2009 jako dodatkową działalność, która z czasem przerodziła się w większe przedsięwzięcie. Początkowo zajmowaliśmy się głównie serwisem komputerów i obsługą informatyczną firm, szkół oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Od samego początku naszej działalności tworzyliśmy strony internetowe dla naszych Klientów a w 2013 roku do firmy dołączył Michał, który wniósł kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i znacząco poszerzył portfolio wykonanych stron. Firma ciągle inwestuje w zdobywanie wiedzy przez naszych pracowników oraz w najnowsze rozwiązania sprzętowe.

Działamy głównie na terenie Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Jastrzębia-Zdroju oraz Żor, ale w naszym portfolio mamy Klienów z całego kraju. Oferujemy usługi na miejscu u klienta, jak również w naszym serwisie.

Marcin Burszczyk

Na co dzień administruję kilkoma sieciami urzędowymi i firmowymi, pod swoją stałą opieką mam kilkanaście serwerów i ponad 500 komputerów.

Więcej...

Michał Duński

Od 2007 roku zajmuję się tworzeniem stron internetowych. W portfolio kilkadziesiąt stron, od małych stron firmowych, po rozbudowane serwisy.

Więcej...